Kelionė į Armėniją: Armėniška mozaika

Jerevanas - Ečmiadzinas - Zvartnoc - Chor Virap - Noravank - Gegardas - Grani - Sevano ežeras - Diližanas - Gošavank - Ošakan - Aštarak - Amberd Tvirtovė - Kalnų ežeras "Kari Lič " – Ovanavank - Konjako Gamykla - Jerevanas

1 diena. Jerevanas

Atvykimas į Jerevaną. Pervežimas ir apgyvendinimas moderniai įrengtame būte Jerevane. Po pietų apžvalginė ekskursija po miestą: Jerevano širdis – Respublikos aikštė, architektūrinis kompleksas – „Kaskadas“, Parlamento pastatas, monumentas „Motina Armėnija“, Šv. Grigorijaus Lusavoričio soboras, geležinkelio stoties pastatą, paminklą „Sasuncjos Davidui“. Unikalios senųjų rankraščių saugyklos Matenadaran lankymas ir kt..
Nakvynė viešbutyje Jerevane.  

2 diena. Ečmiadzinas - Zvartnoc

Išvyka į pagrindinį Armėnų Bažnyčios  miestą - Ečmiadziną. Armėnų architektūros perlų -  Šv. Ripsime bažnyčios (618 m.)  ir Katedros aplankymas. Ekskursija į unikalų Armėnų Bažnyčios muziejų. Grįžimas į Jerevaną, pakeliui didingos bažnyčios Zvartnoc (7 a.) griuvėsių aplankymas. Vakarienė ir nakvynė Jerevane.

3 diena. Chor Virap – Noravank

Išvyka į Ararato slėnį, vienos iš labiausiai garbinamų Armėnų Bažnyčios šventovių - Chor Virap vienuolyno aplankymas, kuriame ilgą laiką buvo įkalintas pirmasis Armėnijos patriarchas šventasis Grigorijus Švietėjas. Vienuolynas įsikūręs netoli Turkijos sienos, būtent iš čia atsiveria nuostabiausi vaizdai į Araratą. Kelionės tęsinys. Ekskursija į Arenijos vyno gamyklą, kur bus galima paragauti vynų. Vieno gražiausių Armėnijoje Noravank vienuolyno (9 - 14 a.) aplankymas. Pietūs restorane. Grįžimas į Jerevaną. Nakvynė.

4 diena. Gegardas ir Grani

Pakeliui į Gegardą sustojimas prie „Čarenco arkos“, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas į Biblijinį Araratą ir slėnį. Kelionė į uolose esantį Gegardo vienuolyną (5 - 13 a.), į kunigaikščių Prošian laidojimo rūsį. Pietūs Gegardo restorane vaizdingame tarpeklyje. Toliau keliaujama prie pagoniškos Garni šventyklos (1 a. pr. Kr.), „Saulės šventyklos“ ir senovinės valdovų pirties aplankymas. Grįžimas į Jerevaną. Kultūrinė programa (koncertas, opera, baletas) priklausomai nuo repertuaro. Nakvynė.

5 diena.  Sevano Ežeras - Diližanas – Gošavank

Po pusryčių išvyka prie Sevano ežero - vieno gražiausių ir didžiausių kalnų ežerų pasaulyje ir Sevano vienuolyno (9 a.) įsikūrusio pusiasalyje apžiūra.  Pietūs vietiniame restorane. Patiekalai iš ežero gėrybių.
Papietavus keliausime prie Diližano - garsų kurortą. Palikus Sevaną ir pravažiavus 2 km. tunelį prasidės nusileidimas nuo didelio aukščio serpantino keliu. Iš bemiškio Sevano krašto su didele alpinių kalnų augmenija, per kelias minutes papulsime į neprieinamus Diližano miškus. Klimatas Diližane minkštas ir saulėtas, palankus sveikatai, oras prisotintas pušynų kvapo gaiva ir turtingas ozono.
Atvykus, ekskursija po etnografinę gatvelę.
 
Vėliau vyksite prie netoli Diližano, miško tankynėje, Goš kaimelyje esančio viduramžių vienuolyno „Gošavank“. Vienuolyno apžiūra. Grįžimas į Jerevaną, nakvynė.

6 diena. Ošakan – Aštarak – Amberd Tvirtovė – Kalnų ežeras "Kari Lič" - Ovanavank

Po pusryčių keliaujama į Ošakan gyvenvietę prie Šv. M. Maštoco kriptos. Aštarak mieste aplankysime Karmravor bažnyčią (7 a.). Toliau pakilimas į 2300 metrų aukštį, prie rūsčios Amberd tvirtovės (7- 12 a.). Ar būna Armėnijoje sniego vasara? Tai išsiaiškinti galima įkopus dar aukščiau, prie kalnų ežero Kari Lič, prie astrofizikų stoties, į beveik 3300 metrų aukštį. Ovanavank vienuolyno lankymas. Grįžimas į Jerevaną, nakvynė.

7 diena. Konjako Gamykla

Ekskursija į konjako gamyklą „Ararat“, kur bus galima paragauti geriausių konjakų rūšių. Aplankysite keletą tradicinių turgaviečių. Laisvas laikas Jerevane. Nakvynė.

8 diena. Išvykimas

Anksti ryte pervežimas į oro uostą, skrydis namo.

Kainos teiraukitės agentūroje.

Į kaina įskaičiuota:
- pervežimas Zvartnoc oro uostas – viešbutis Jerevane ir atgal;
- apgyvendinimas viešbutyje Jerevane;
- visi pervežimai kelionės metu;
- pažintinė programa;
- maitinimas - pusryčiai, tradicinė vakarienė atvykimo diena;
- įėjimo bilietai į vlankomus objektus;
- profesionalaus gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis;
- medicininių išlaidų draudimas;
- asmeninės išlaidos.
Kelionės programa gali būti pakeista priklausomai nuo oro, skrydžio laiko ir maksimaliai pritaikytas prie Jūsų atvykimo laiko.

Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti programos seką išlaikydamas visus ture nurodytus lankymo punktus.
Jūsų pageidavimu ekskursijų kryptys gali būti pakeistos.

Vaikai iki 7 m. Nemokamai!
Vaikams nuo 7 iki 12 m. kelionės kaina 50% (gyvenant su tėvais).

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,