Kelionė į Argentiną, Braziliją ir Urugvajų: trejetas

Rio de Žaneiras (3 nakv.) - Igvasu krioklys (2 nakv.) – Buenos Airės (4 nakv.) – Montevidėjas (1 nakv.) – Punta del Estė (2 nakv.)

Kelionės į Argentiną, Braziliją ir Urugvajų metu siūlome ypatingas pažintis su...
...Ostapo Benderio svajone – RIO DE ŽANEIRU!
...septintuoju pasaulio stebuklu – IGVASU KRIOKLIU!
...tango karaliene – BUENOS AIRĖMIS!
...didinga sostine mažutės šalies – MONTEVIDĖJUMI!
...kerinčiais paplūdimiais – PUNTA DEL ESTE!
 
Rio de Žaneiras, Brazilija. Kelionės į Braziliją. Kelionės į Pietų Ameriką su LEHKO1 diena. Vilnius/Ryga – Rio de Žaneiras
Atvykus į Rio de Žaneiro oro uostą, būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į 4* viešbutį, kuriame praleisite tris nakvynes.
Kaip kalba patys brazilai apie savo mylimą miestą: „Dievas pasaulį sukūrė per šešias dienas, o per septintąją dieną – Rio de Žaneirą“. Taip pat šis, antrasis pagal dydį, Brazilijos miestas vadinamas Ostapo Benderio svajone, kur visuomet madingos baltos kelnės ir geltoni batai, čia nesibaigiantys karnavalai ir puikiai nusiteikę vietiniai gyventojai... 
Labiausiai viliojanti Rio de Žaneiro dalis – Kopakabana ir jos unikalusis, net 4 km besitęsiantis paplūdimys, šurmulingas naktinis gyvenimas, gausybė parduotuvėlių ir prekybos centrų, restoranų ir barų, kuriuose galite atsigaivinti grožintis nuostabiu vandenyno vaizdu... Kopakabanoje pajusite visai kitokią atmosferą – lengvumas, nerūpestingumas ir visiškas atsipalaidavimas. 
Jūsų kelionės vadovas, pirmąją dieną Jums suteiks visą reikalingą informaciją apie miestą.
Šiandien lankysitės garsiosiose H. Stern juvelyrinių dirbinių dirbtuvėse, kurios yra ir brangakmenių muziejus bei parduotuvė (ekskursijos trukmė apie 1 val.).
Nakvynė Rio de Žaneire, 4* viešbutyje.
 
2 diena. Rio de Žaneiras
Pusryčiai viešbutyje.
Šiandien vyksite į apžvalginę ekskursiją po Rio de Žaneirą ir plaukiosite laiveliu po Guanabaros įlanką (išvykos trukmė apie 4 val.).
Rio de Žaneiras, Brazilija. Kelionės į Braziliją. Kelionės į Pietų Ameriką su LEHKOEkskursijos metu išvysite išlikusią kolonijinę architektūrą, dailiąją Candelária  bažnyčią, vieną iš Rio de Žaneiro simbolių – Cukraus Galvos kalną... Pamatysite ir Rio de Žaneiro pramoginių objektų: didžiulį Marakanos stadioną, Sambradomą, kur vyksta kasmetinis įspūdingasis Rio de Žaneiro karnavalas, Kolombo kavinę, Arcos da Lapa, zoologijos parką, San Sebastiano katedrą, Nacionalinį meno muziejų, daugybę paminklų ir skulptūrų, puošiančių miestą.
Galimas apsilankymas Sambadrome, kur galėsite net pasimatuoti karnavalinius kostiumus (už papildomą mokestį, nuo 3 USD).
Apžiūrėjus Rio de Žaneiro centrą vyksite į Marina da Glória prieplauką, grožėsitės Niterojaus ir Tižukos panoramomis bei ant Korkovado kalno stūksančia Kristaus Atpirkėjo statula – žinomiausiu Rio de Žaneiro simboliu. Taip pat susipažinsite su Sao Joao ir Santa Cruz tvirtovėmis, Urca rajonu, vieną ilgiausių tiltų pasaulyje – Rio-Niterói, šiuolaikinio meno muziejų, Santos Dumont oro uostą...
Antroje dienos dalyje – laisvas laikas, kurio metu galėsite pailsėti Rio de Žaneiro paplūdimiuose – Kopakabanoje ar Ipanemoje. 
**Vakare lankysitės uždegančiuose egzotiškuose Mulačių ir Samba šokių šou. Viešint Rio de Žaneire tiesiog būtina bent kartą išvysti šiuos energingus, triukšmingus, kupinus spalvų pasirodymus. Samba – tai gyvenimas, tai ritmas, tai pagrindinis karnavalų šokis ir himnas, tai linksmų Brazilijos žmonių gyvenimo būdas...(kaina asmeniui 90 USD)
Nakvynė Rio de Žaneire, 4* viešbutyje.
 Kopakabana, Brazilija. Kelionės į Braziliją. Kelionės į Pietų Ameriką su LEHKO
3 diena. Rio de Žaneiras
Pusryčiai viešbutyje.
Šios dienos programa prasideda išvyka prie Korkovado kalno, apsupto Tižukos nacionalinį parko, kuriame išvysite nepakartojamo grožio augaliją ir įvairiausius šalyje gyvenančius gyvūnus. Taip pat lankysitės geriausiuose šalies paplūdimiuose – São Conrado, Leblon, Ipanemoje, Kopakabanoje (visos išvykos trukmė apie 4 val.).
Antroje dienos dalyje – laisvas laikas, kurio metu galėsite pailsėti Rio de Žaneiro paplūdimiuose – Kopakabanoje ar Ipanemoje. 
Nakvynė Rio de Žaneire, 4* viešbutyje.
 
4 diena. Rio de Žaneiras – Igvasu krioklys
Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas arba ekskursijos už papildomą mokestį. 
**Rekomenduojamos ekskursijos už papildomą mokestį:
Ekskursija į Niterojų (trukmė apie 3 val., kaina 75 USD);
Išvyka į Cukraus Galvos kalną funikulieriumi (trukmė apie 3 val., kaina 65 USD);
Ekskursija į Botanikos parką (trukmė apie 2 val., kaina 45 USD);
Rio De Žaneiras iš paukščio skrydžio, lėktuvu (trukmė apie 15 min., kaina 210 USD).
Pervežimas į oro uostą, skrydžiui į Igvasu (skrydžio trukmė 1 val. 45 min.). Atskridus, oro uoste, būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į 4* viešbutį, kuriame apsistosite dviem nakvynėms.
Jūsų kelionės vadovas, Jums suteiks visą reikalingą informaciją apie miestą.
Poilsis prie baseino. Vakarienė.
Nakvynė Igvasu, 4* viešbutyje.
Argentina, Brazilija. Igvasu kriokliai. Kelionės į Argentiną ir Brazilija. Kelionės į Pietų Ameriką su LEHKO 
5 diena. Igvasu krioklys
Pusryčiai viešbutyje.
Šią dieną laukia ilga, bet maloni išvyka prie legendomis apipinto, vieno įspūdingiausių pasaulio krioklių – Igvasu krioklio (iš Argentinos pusės), didingo pasaulio paminklo, sukurto pačios gamtos ant trijų šalių sienų – Argentinos, Brazilijos ir Paragvajaus. Igvasu krioklys – Igvasu nacionalinio parko, saugomo UNESCO dalis (išvykos trukmė apie 7 val.).
**Rekomenduojamos ekskursijos už papildomą mokestį:
Nuotykių turas egzotiškose džiunglėse „Gran Aventura“ (trukmė apie 1 val., kaina 75 USD);
Nuotykių turas, mėgstantiems nuotykius, vandenį, gamtą, saulę ir poilsį „Raftingas Igvasu upe“ (trukmė apie 2 val., kaina 75 USD).
Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas, poilsis prie baseino. Vakarienė.
Nakvynė Igvasu, 4* viešbutyje.
 
Igvasu kriokliai, Brazilija, Argentina. Kelionės į Pietų Ameriką su LEHKO6 diena. Igvasu krioklys – Buenos Airės
Pusryčiai viešbutyje.
Šiandien toliau apžiūrinėsite Igvasu krioklį, tačiau tai darysite iš Brazilijos pusės (išvykos trukmė apie 3 val.).
 **Rekomenduojamos ekskursijos už papildomą mokestį:
Igvasu krioklys iš paukščio skrydžio, lėktuvu (trukmė apie 15 min., kaina 120 USD);
Ekskursija į Paukščių parką (trukmė apie 2 val., kaina 35 USD).
Pervežimas į oro uostą, skrydžiui į Argentinos sostinę – Buenos Airės (skrydžio trukmė 1 val. 50 min.). Atskridus, oro uoste, būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į 4* viešbutį, kuriame apsistosite keturioms nakvynėms.
*Ekskursija pėsčiomis į istorinę elegantiškąją „Florida“ gatvę.
Jūsų kelionės vadovas Jums suteiks visą reikalingą informaciją apie miestą.
Laisvas laikas. 
Nakvynė Buenos Airėse, 4* viešbutyje.
 
Buenos Airės, Argentina. Kelionės į Argentiną. Kelionės į Pietų Ameriką su LEHKO7 diena. Buenos Airės
Pusryčiai viešbutyje.
Apžvalginė turininga ekskursija, pagal autorinį maršrutą „Kolonijinės ir post-kolonijinės Buenos Airės“ (trukmė apie 5 val.).
Argentinietiško vyno degustacija (trukmė apie 1 val.), kurios metu specialistai papasakos vyno istoriją, supažindins su čia gaminamų rūšių ypatumais, auginimo ir gamybos procesais.
Pietūs tradiciniame restorane „švediško stalo principu“. Tokiu būdu galėsite išragauti įvairiausius nacionalinės virtuvės patiekalus.
Po pietų – laisvas laikas. Jums pageidaujant, gidas patars, kur geriau apsipirkti, įsigyti suvenyrų, knygų. Taip pat, kur geriau savarankiškai pasivaikščioti, kur galite išvysti įdomių lankytinų objektų mieste ir pan.
**Vakare, siūloma pažiūrėti nepamirštamą Tango šou. Padovanokite sau nuostabų vakarą su skania vakariene ir gėrimais bei spalvinga šokių programa. Išmokite aistringąjį tango ir Jūs – tango mokytojų dovana Jums (kaina 115 USD).
Tango... šokis ir jo melodija: ugningas, aistringas, negailestingas ir prieštaringas, viliojantis, jaudinantis, nežinomas ir paslaptingas, ryškus ir spalvingas, kupinas išgyvenimų, pakilimų ir nuosmukių, meilės ir skausmo... Per šį pasirodymą, trunkantį 1 val. 45 min., būsite gaubiami aistros ir nostalgijos, džiaugsmo ir liūdesio, jausmų ir norų... Scenoje pasirodys daugiau nei 20 šokėjų bei gros orkestras, kurio pagrindinis instrumentas – Bandonija. 
Nakvynė Buenos Airėse, 4* viešbutyje.
 
Buenos Airės, Argentina. Kelionės į Argentiną. Kelionės į Pietų Ameriką su LEHKO8 diena. Buenos Airės
Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas.
**Rekomenduojamos ekskursijos už papildomą mokestį:
Ekskursija į Olivos, San Isidro rajonus ir Tigre deltą (trukmė apie 5 val., kaina 75 USD);
Apsilankymas futbolo rungtynėse (trukmė apie 4 val., kaina 120 USD);
Nakvynė Buenos Airėse, 4* viešbutyje.
 
9 diena. Buenos Airės
Pusryčiai viešbutyje.
Šiandien vyksite į autentišką rančą, kurioje pagal visus ritualus skanausite tradicinę maistingąją arbatą – matę, gardžiuositės sočiais naminiais argentinietiškais valgiais, pagamintais pagal kepimo technologijas – asado, ragausite garsųjį vyną – Malbec, susipažinsite su vietiniu folkloru (išvykos trukmė apie 7 val.).
*Po pietų, ekskursija į San Telmą, Dorego aikštę ir antikvarinių daiktų turgų (trukmė apie 1 val.).
**Vakare, už papildomą mokestį, siūloma vykti į Kolono teatrą, vienus didžiausiųjų ir svarbiausiųjų operos rūmų pasaulyje. Čia galėsite pažiūrėti spektaklį arba baleto pasirodymą (kaina 120 USD).
Nakvynė Buenos Airėse, 4* viešbutyje.
 Montevidėjas, Urugvajus. Urugvajaus sostinė. Kelionės į Urugvajų su LEHKOMontevidėjas, Urugvajus. Urugvajaus sostinė. Kelionės į Urugvajų su LEHKO
10 diena. Buenos Airės – Montevidėjas 
Pusryčiai viešbutyje.
Pervežimas į jūrų uostą iš kurio plauksite į Urugvajaus sostinę ir didžiausią miestą – Motevidėjų (plaukimo trukmė 2 val. 55 min.). Atvykus į Montevidėjo jūrų uostą, būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į 4* viešbutį, kuriame apsistosite vienai nakvynei.
Šiandien Jūsų laukia autorinė organizatorių ekskursija po elegantišką Montevidėjų (ekskursijos trukmė apie 4 val.).
Montevidėjus ne tik Urugvajaus sostinė, bet ir svarbiausias jūrinis šalies uostas, ekonominis ir kultūrinis centras. Čia išvysite nemažai architektūrinių paminklų, tokių kaip: šalies parlamentas, Respublikos universitetas, teatras Solis – vienas reikšmingiausių kultūrinių objektų, Nacionalinė biblioteka, Nacionalinis istorijos muziejus, karo muziejus, įkurtas buvusiame forte, didžiulė Nepriklausomybės aikštė...
Nakvynė Montevidėjuje, 4* viešbutyje.

11 diena. Montevidėjas – Punta del Estė
Pusryčiai viešbutyje.
Pervežimas į prabangųjį Urugvajaus kurortą – Punta del Estė (važiavimo trukmė 2 val.) ir apgyvendinimas 4* viešbutyje, kuriame apsistosite dviem nakvynėms.
Punta del Estė nutolusi nuo Urugvajaus sostinės apie 140 km, tai vienas geriausių ir garsiausių kurortų visoje Pietų Amerikoje. Čia puikiai išvystyta infrastruktūra, poilsiautojams siūlomas itin didelis paslaugų ir pramogų spektras. Į Punta del Este atvyksta ne mažai žinomų dailininkų, artistų, menininkų ir kitų kūrybingų žmonių pailsėti, pasisemti įkvėpimo. Taip pat čia vyksta daug įvairių festivalių, aukščiausio lygio susitikimų.
Punta del Esė. Prabangus Pietų Amerikos kurortas. Kelionės į Urugvajų su LEHKOPunta del Esė. Prabangus Pietų Amerikos kurortas. Kelionės į Urugvajų su LEHKO

Puna del Este yra dviejų tipų paplūdimiai: Kosta Brava – su vandenyno pakrante, kuri labiau vėjuota ir palankesnė vandens sportui – plaukioti burlentėmis ir banglentėmis; Kosta Mansa – šalia kurios pakrantės teka rami, ne tokia srauni La Plata sidabrinė upė (estuarija).
Laisvas laikas, poilsis paplūdimyje.
Nakvynė Punta del Estė, 4* viešbutyje.
 
12 diena. Punta del Estė
Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas, poilsis paplūdimyje.
Punta del Este galite apsilankyti parduotuvėlėse, vietos knygynuose, įsigyti suvenyrų, lauktuvių...  O gal norėsis čia pat išsinuomoti dviratį ir nerūpestingai pralėkti promenada ar tiesiog pasivaikščioti neatrastomis gatvelėmis... Vakare galite savarankiškai nueiti į įdomų renginį ar pasiausti naktiniuose klubuose...
Punta del Esė. Prabangus Pietų Amerikos kurortas. Kelionės į Urugvajų su LEHKONakvynė Punta del Estė, 4* viešbutyje.
 
13 diena. Punta del Estė – Montevidėjas – Vilnius/Ryga
Pusryčiai viešbutyje.
Pervežimas į Montevidėjaus oro uostą, skrydžiui namo.
 
KELIONĖS DATOS 2014 m.
Gegužė: 3, 10, 17, 24, 31 d.
Liepa: 19, 26 d.
Rugpjūtis: 2, 9, 16, 23, 30 d.
Rugsėjis: 6, 13, 20, 27 d.
Spalis: 4, 11, 18, 25 d.
Lapkritis: 1, 8, 15, 22, 29 d.
Gruodis: 6, 13 d.

LR piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais, vizų į Argentiną, Braziliją ir Urugvajų nereikia!

Kelionės kainos:

Kambario
tipas
1/2 DBL TPL SGL
Kaina
asmeniui
8270 Lt / 2395,16 Eur 8110 Lt / 2348,82 Eur 10760 Lt / 3116,31 Eur

1/2 DBL - kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
TPL - kaina asmeniui triviečiame kambaryje
SGL - kaina asmeniui vienviečiame kambaryje

Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas viešbučiuose (miestų centruose), 4* viešbučiuose, su pusryčiais (išskyrus atvykimo dieną);
- vakarienės Igvasu;
- pietūs Buenos Airėse;
- vidinių skrydžių bilietai Rio de Žaneiras – Igvasu – Buenos Airės;
- kelto bilietai į Montevidėjų;
- profesionalaus gido, kalbančio rusų kalba, paslaugos, pagal programą, visuose miestuose;
- visos ekskursijos ir pervežimai, patogiu autobusu, pagal programą;
- bendras pervežimas iš/į oro uostą;
- įėjimo bilietai į Igvasu nacionalinį parką Argentinos ir Brazilijos šalių pusėse;
- vietos mokesčiai, jei nenurodyta kitaip;
- ekskursija–dovana turistams.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautinių skrydžių bilietai;
- draudimas;
- ekskursijos, išvykos ir turai, pažymėti **, kurie yra už papildomą mokestį;
- oro uosto mokesčiai;
- vėlyvos/ankstyvos registracijos/išsiregistravimai į/iš viešbučių (jei reikia);
- maitinimas, kuris nėra nurodytas programoje;
- arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos.
Pastabos:
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis.
- pageidaujantys ekskursijų, išvykų, turų, už papildomą mokestį (pažymėta **), teirautis užsakant kelionę;
- ekskursijų, išvykų, turų, už papildomą mokestį, nurodytos kainos gali keistis;
- visos nurodytos išvykimo datos – garantuotos.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,