Kelionė į Argentiną, Braziliją ir Čilę: broliškos šalys

Rio de Žaneiras (3 nakv.) - Igvasu krioklys (2 nakv.) – Buenos Airės (4 nakv.) – Čilės Santjagas (2 nakv.)

Kelionės į Argentiną, Braziliją ir Čilę metu siūlome ypatingas pažintis su...
...Ostapo Benderio svajone – RIO DE ŽANEIRU!
...septintuoju pasaulio stebuklu – IGVASU KRIOKLIU!
...tango karaliene – BUENOS AIRĖMIS!
...miestu, Andų papėdėje – ČILĖS SANTJAGU!
 
1 diena. Vilnius/Ryga – Rio de Žaneiras
Atvykus į Rio de Žaneiro oro uostą, būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į 4* viešbutį, kuriame praleisite tris nakvynes.
Kaip kalba patys brazilai apie savo mylimą miestą: „Dievas pasaulį sukūrė per šešias dienas, o per septintąją dieną – Rio de Žaneirą“. Taip pat šis, antrasis pagal dydį, Brazilijos miestas vadinamas Ostapo Benderio svajone, kur visuomet madingos baltos kelnės ir geltoni batai, čia nesibaigiantys karnavalai ir puikiai nusiteikę vietiniai gyventojai... 
Labiausiai viliojanti Rio de Žaneiro dalis – Kopakabana ir jos unikalusis, net 4 km besitęsiantis paplūdimys, šurmulingas naktinis gyvenimas, gausybė parduotuvėlių ir prekybos centrų, restoranų ir barų, kuriuose galite atsigaivinti grožintis nuostabiu vandenyno vaizdu... Kopakabanoje pajusite visai kitokią atmosferą – lengvumas, nerūpestingumas ir visiškas atsipalaidavimas. 
Jūsų kelionės vadovas, pirmąją dieną Jums suteiks visą reikalingą informaciją apie miestą.
Šiandien lankysitės garsiosiose H. Stern juvelyrinių dirbinių dirbtuvėse, kurios yra ir brangakmenių muziejus bei parduotuvė (ekskursijos trukmė apie 1 val.).
Nakvynė Rio de Žaneire, 4* viešbutyje.

Brazilija, Rio de Žaneiras. Kelionės į Braziliją. Kelionės su LEHKO Brazilija, Rio de Žaneiras. Kelionės į Braziliją. Kelionės su LEHKO

2 diena. Rio de Žaneiras
Pusryčiai viešbutyje.
Šiandien vyksite į apžvalginę ekskursiją po Rio de Žaneirą ir plaukiosite laiveliu po Guanabaros įlanką (išvykos trukmė apie 4 val.).
Ekskursijos metu išvysite išlikusią kolonijinę architektūrą, dailiąją Candelária  bažnyčią, vieną iš Rio de Žaneiro simbolių – Cukraus Galvos kalną... Pamatysite ir Rio de Žaneiro pramoginių objektų: didžiulį Marakanos stadioną, Sambradomą, kur vyksta kasmetinis įspūdingasis Rio de Žaneiro karnavalas, Kolombo kavinę, Arcos da Lapa, zoologijos parką, San Sebastiano katedrą, Nacionalinį meno muziejų, daugybę paminklų ir skulptūrų, puošiančių miestą.
Galimas apsilankymas Sambadrome, kur galėsite net pasimatuoti karnavalinius kostiumus (už papildomą mokestį, nuo 3 USD).
Apžiūrėjus Rio de Žaneiro centrą vyksite į Marina da Glória prieplauką, grožėsitės Niterojaus ir Tižukos panoramomis bei ant Korkovado kalno stūksančia Kristaus Atpirkėjo statula – žinomiausiu Rio de Žaneiro simboliu. Taip pat susipažinsite su Sao Joao ir Santa Cruz tvirtovėmis, Urca rajonu, vieną ilgiausių tiltų pasaulyje – Rio-Niterói, šiuolaikinio meno muziejų, Santos Dumont oro uostą...
Antroje dienos dalyje – laisvas laikas, kurio metu galėsite pailsėti Rio de Žaneiro paplūdimiuose – Kopakabanoje ar Ipanemoje. 
**Vakare lankysitės uždegančiuose egzotiškuose Mulačių ir Samba šokių šou. Viešint Rio de Žaneire tiesiog būtina bent kartą išvysti šiuos energingus, triukšmingus, kupinus spalvų pasirodymus. Samba – tai gyvenimas, tai ritmas, tai pagrindinis karnavalų šokis ir himnas, tai linksmų Brazilijos žmonių gyvenimo būdas...(kaina asmeniui 90 USD)
Nakvynė Rio de Žaneire, 4* viešbutyje.
 
3 diena. Rio de Žaneiras
Pusryčiai viešbutyje.
Šios dienos programa prasideda išvyka prie Korkovado kalno, apsupto Tižukos nacionalinį parko, kuriame išvysite nepakartojamo grožio augaliją ir įvairiausius šalyje gyvenančius gyvūnus. Taip pat lankysitės geriausiuose šalies paplūdimiuose – São Conrado, Leblon, Ipanemoje, Kopakabanoje (visos išvykos trukmė apie 4 val.).
Antroje dienos dalyje – laisvas laikas, kurio metu galėsite pailsėti Rio de Žaneiro paplūdimiuose – Kopakabanoje ar Ipanemoje. 
Nakvynė Rio de Žaneire, 4* viešbutyje.
 
4 diena. Rio de Žaneiras – Igvasu krioklys
Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas arba ekskursijos už papildomą mokestį. 
**Rekomenduojamos ekskursijos už papildomą mokestį:
Ekskursija į Niterojų (trukmė apie 3 val., kaina 75 USD);
Išvyka į Cukraus Galvos kalną funikulieriumi (trukmė apie 3 val., kaina 65 USD);
Ekskursija į Botanikos parką (trukmė apie 2 val., kaina 45 USD);
Rio De Žaneiras iš paukščio skrydžio, lėktuvu (trukmė apie 15 min., kaina 210 USD).
Pervežimas į oro uostą, skrydžiui į Igvasu (skrydžio trukmė 1 val. 45 min.). Atskridus, oro uoste, būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į 4* viešbutį, kuriame apsistosite dviem nakvynėms.
Jūsų kelionės vadovas, Jums suteiks visą reikalingą informaciją apie miestą.
Poilsis prie baseino. Vakarienė.
Nakvynė Igvasu, 4* viešbutyje.Igvasu kriokliai. Argentina, Brazilija. Kelionės į Argentiną, Braziliją. Kelionės į Pietų Ameriką su LEHKO

5 diena. Igvasu krioklys
Pusryčiai viešbutyje.
Šią dieną laukia ilga, bet maloni išvyka prie legendomis apipinto, vieno įspūdingiausių pasaulio krioklių – Igvasu krioklio (iš Argentinos pusės), didingo pasaulio paminklo, sukurto pačios gamtos ant trijų šalių sienų – Argentinos, Brazilijos ir Paragvajaus. Igvasu krioklys – Igvasu nacionalinio parko, saugomo UNESCO dalis (išvykos trukmė apie 7 val.).
**Rekomenduojamos ekskursijos už papildomą mokestį:
Nuotykių turas egzotiškose džiunglėse „Gran Aventura“ (trukmė apie 1 val., kaina 75 USD);
Nuotykių turas, mėgstantiems nuotykius, vandenį, gamtą, saulę ir poilsį „Raftingas Igvasu upe“ (trukmė apie 2 val., kaina 75 USD).
Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas, poilsis prie baseino. Vakarienė.
Nakvynė Igvasu, 4* viešbutyje.
 
6 diena. Igvasu krioklys – Buenos Airės
Pusryčiai viešbutyje.
Argentina, Buenos Airės. Kelionės į Argentiną. Kelionės į Pietų Ameriką su LEHKOŠiandien toliau apžiūrinėsite Igvasu krioklį, tačiau tai darysite iš Brazilijos pusės (išvykos trukmė apie 3 val.).
 **Rekomenduojamos ekskursijos už papildomą mokestį:
Igvasu krioklys iš paukščio skrydžio, lėktuvu (trukmė apie 15 min., kaina 120 USD);
Ekskursija į Paukščių parką (trukmė apie 2 val., kaina 35 USD).
Pervežimas į oro uostą, skrydžiui į Argentinos sostinę – Buenos Airės (skrydžio trukmė 1 val. 50 min.). Atskridus, oro uoste, būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į 4* viešbutį, kuriame apsistosite keturioms nakvynėms.
*Ekskursija pėsčiomis į istorinę elegantiškąją „Florida“ gatvę.
Jūsų kelionės vadovas Jums suteiks visą reikalingą informaciją apie miestą.
Laisvas laikas. 
Nakvynė Buenos Airėse, 4* viešbutyje.
 
7 diena. Buenos Airės
Pusryčiai viešbutyje.
Apžvalginė turininga ekskursija, pagal autorinį maršrutą „Kolonijinės ir post-kolonijinės Buenos Airės“ (trukmė apie 5 val.).
Argentinietiško vyno degustacija (trukmė apie 1 val.), kurios metu specialistai papasakos vyno istoriją, supažindins su čia gaminamų rūšių ypatumais, auginimo ir gamybos procesais.
Pietūs tradiciniame restorane „švediško stalo principu“. Tokiu būdu galėsite išragauti įvairiausius nacionalinės virtuvės patiekalus.
Po pietų – laisvas laikas. Jums pageidaujant, gidas patars, kur geriau apsipirkti, įsigyti suvenyrų, knygų. Taip pat, kur geriau savarankiškai pasivaikščioti, kur galite išvysti įdomių lankytinų objektų mieste ir pan.
**Vakare, siūloma pažiūrėti nepamirštamą Tango šou. Padovanokite sau nuostabų vakarą su skania vakariene ir gėrimais bei spalvinga šokių programa. Išmokite aistringąjį tango ir Jūs – tango mokytojų dovana Jums (kaina 115 USD).
Tango... šokis ir jo melodija: ugningas, aistringas, negailestingas ir prieštaringas, viliojantis, jaudinantis, nežinomas ir paslaptingas, ryškus ir spalvingas, kupinas išgyvenimų, pakilimų ir nuosmukių, meilės ir skausmo... Per šį pasirodymą, trunkantį 1 val. 45 min., būsite gaubiami aistros ir nostalgijos, džiaugsmo ir liūdesio, jausmų ir norų... Scenoje pasirodys daugiau nei 20 šokėjų bei gros orkestras, kurio pagrindinis instrumentas – Bandonija. 
Nakvynė Buenos Airėse, 4* viešbutyje.
 Argentina, Buenos Airės. Kelionės į Argentiną. Egzotinės kelionės į Pietų Ameriką su LEHKOArgentina, Buenos Airės. Kelionės į Argentiną. Egzotinės kelionės į Pietų Ameriką su LEHKOArgentina, Buenos Airės. Kelionės į Argentiną. Egzotinės kelionės į Pietų Ameriką su LEHKO
8 diena. Buenos Airės
Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas.
**Rekomenduojamos ekskursijos už papildomą mokestį:
Ekskursija į Olivos, San Isidro rajonus ir Tigre deltą (trukmė apie 5 val., kaina 75 USD);
Apsilankymas futbolo rungtynėse (trukmė apie 4 val., kaina 120 USD);
Išvyka į Montevidėją, Urugvajuje (visos dienos išvyka, kaina 250 USD);
Nakvynė Buenos Airėse, 4* viešbutyje.
 
9 diena. Buenos Airės
Pusryčiai viešbutyje.
Šiandien vyksite į autentišką rančą, kurioje pagal visus ritualus skanausite tradicinę maistingąją arbatą – matę, gardžiuositės sočiais naminiais argentinietiškais valgiais, pagamintais pagal kepimo technologijas – asado, ragausite garsųjį vyną – Malbec, susipažinsite su vietiniu folkloru (išvykos trukmė apie 7 val.).
*Po pietų, ekskursija į San Telmą, Dorego aikštę ir antikvarinių daiktų turgų (trukmė apie 1 val.).
**Vakare, už papildomą mokestį, siūloma vykti į Kolono teatrą, vienus didžiausiųjų ir svarbiausiųjų operos rūmų pasaulyje. Čia galėsite pažiūrėti spektaklį arba baleto pasirodymą (kaina 120 USD).
Nakvynė Buenos Airėse, 4* viešbutyje.
 
10 diena. Buenos Airės – Čilės Santjagas
Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas.
Pervežimas į oro uostą, skrydžiui į Čilės Santjagą (skrydžio trukmė apie 2 val. 5 min.).
Atvykus į Čilės Santjago oro uostą, būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į 4* viešbutį, kuriame praleisite dvi nakvynes.
Jūsų kelionės vadovas Jums suteiks visą reikalingą informaciją apie miestą.
Nakvynė Čilės Santjage, 4* viešbutyje.
 Čilė. Kelionės į Čilę. Egzotinės kelionės į Čilės Santjagas su LEHKO
11 diena. Čilės Santjagas
Pusryčiai viešbutyje.
Ekskursija į Čilės kultūrinį centrą – Valparaisą ir daugybę pramogų siūlantį – Vinja del Marą (išvykos trukmė apie 7 val.).
Valpraiso miestas, didžiausias Čilės prekybinis uostas, o jo senamiestis dėl savo ypatingos architektūros – saugomas UNESCO
**Vakare, už papildomą mokestį, siūloma apsilankyti įdomiame folkloriniame spektaklyje (spektaklio pradžia 20 val., trukmė apie 4 val., kaina 95 USD).
Nakvynė Čilės Santjage, 4* viešbutyje.
 
12 diena. Čilės Santjagas – Vilnius/Ryga
Pusryčiai viešbutyje.
Apžvalginė ekskursija po Čilės sostinę – Santjagą. 
Santjagas išsidėstęs pačioje Čilės širdyje, apsuptas plačių gražių slėnių, visai šalia didingųjų Andų kalnų. Tai miestas metropolis, kuriame šalia klasikinių prancūziškų barų, stovi ispanų kolonijinė architektūra ir šiuolaikiniai dangoraižiai milžinai... 
Pervežimas į oro uostą skrydžiui namo.
Čilė. Kelionės į Čilę. Egzotinės kelionės į Čilės Santjagas su LEHKO 
KELIONĖS DATOS 2014 m.
Gegužė: 3, 10, 17, 24, 31 d.
Liepa: 19, 26 d.
Rugpjūtis: 2, 9, 16, 23, 30 d.
Rugsėjis: 6, 13, 20, 27 d.
Spalis: 4, 11, 18, 25 d.
Lapkritis: 1, 8, 15, 22, 29 d.
Gruodis: 6, 13, 20 d.

LR piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais, vizų į Argentiną, Braziliją ir Čilę nereikia!

Kelionės kainos:

Kambario
tipas
1/2 DBL TPL SGL
Kaina
asmeniui
8550 Lt / 2476,25 Eur 8350 Lt / 2418,33 Eur 10750 Lt / 3113,42 Eur

1/2 DBL - kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
TPL - kaina asmeniui triviečiame kambaryje
SGL - kaina asmeniui vienviečiame kambaryje

Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas viešbučiuose (miestų centruose), 4* viešbučiuose, su pusryčiais (išskyrus atvykimo dieną);
- vakarienės Igvasu;
- pietūs Buenos Airėse;
- vidinių skrydžių bilietai Rio de Žaneiras – Igvasu – Buenos Airės – Santjagas;
- profesionalaus gido, kalbančio rusų kalba, paslaugos, pagal programą, visuose miestuose;
- visos ekskursijos ir pervežimai, patogiu autobusu, pagal programą;
- bendras pervežimas iš/į oro uostą;
- įėjimo bilietai į Igvasu nacionalinį parką Argentinos ir Brazilijos šalių pusėse;
- vietos mokesčiai, jei nenurodyta kitaip;
- *ekskursija–dovana turistams (viso dvi ekskursijos pėsčiomis Buenos Airėse).
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautinių skrydžių bilietai;
- draudimas;
- ekskursijos, išvykos ir turai, pažymėti **, kurie yra už papildomą mokestį;
- oro uosto mokesčiai;
- vėlyvos/ankstyvos registracijos/išsiregistravimai į/iš viešbučių (jei reikia);
- maitinimas, kuris nėra nurodytas programoje;
- arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos.
Pastabos:
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis.
- pageidaujantys ekskursijų, išvykų, turų, už papildomą mokestį (pažymėta **), teirautis užsakant kelionę;
- ekskursijų, išvykų, turų, už papildomą mokestį, nurodytos kainos gali keistis;
- visos nurodytos išvykimo datos – garantuotos.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,