Apie Argentiną

      Argentina. Kelionės į Argentiną. Buenos Airės. Egzotinės kelionės su LEHKOArgentina. Kelionės į Argentiną. Buenos Airės. Egzotinės kelionės su LEHKOIš pirmo žvilgsnio, Argentina ko gero nepasirodys tokia egzotiška kaip kitos Pietų Amerikos šalys. Tokį įspūdį sudaro didžiulė Europos įtaka šiai šaliai ir jos tautai. Šmaikštaujama, jog Argentina labiausiai amerikietiška iš visų Europos šalių ir labiausiai europietiška Amerikoje, tačiau atvykus čia, suprasite, kad Argentina išskirtinė nuostabi šalis. Tiesa, stereotipuose apie Argentiną yra tiesos – argentiniečiai tikrai myli futbolą, maistą ir šventes, tačiau ne visi šoka tango, yra pamišę dėl Evitos ar šuoliuoja per gatves žirgais.

      Vienas pagrindinių traukos centrų Argentinoje – Buenos Airės – žavingiausia Pietų Amerikos sostinė. Čia susilieja senojo miesto palikimas su moderniaisiais rajonais. Buenos Airėse tiesiog būtina pasivaikščioti elegantiškomis gatvelėmis, pabendrauti su vietiniais gyventojais, pasigrožėti apgaubtomis nakties miesto šviesomis, įsilieti į hipnotizuojantį Buenos Arių šurmulį.
      Viešint Argentinoje verta apsilankyti ir kituose šalies miestuose: šiaurės vakaruose esančioje, raudonais kalnais apsuptoje Saltoje, Che Guevaros gimtinėje Rosarijuje, labiausiai į pietus nutolusiame pasaulio mieste Ušuajoje.
      Kaip bebūtų, tikrieji Argentinos stebuklai atsiskleidžia už miestų ribų – neapsakomo grožio gamta ir joje gyvenanti įvairiarūšė gyvūnija. Jei ryte lankytumėtės šiaurinės šalies dalies džiunglėse išvystumėte triukšminguosius staugūnus ir spalvinguosius tukanus, o po pietų apsilankę lediniame Pietų Atlante, galėsite susipažinti su besimaivančiais pingvinais... 
Argentinoje gyvena tūkstančiai paukščių rūšių, įskaitant ir didinguosius grifus – Andų kondorus bei rausvuosius flamingus. Taip pat čia namai ir plėšriosioms pumoms, keistiesiems šarvuočiams, švelniakailėms lamoms, gudruolėms lapėms, gyvosiomis fosilijomis vadinamiems tapyrams...
   Argentiną puošia jaudinantys kraštovaizdžiai – vešlios palmių giraitės, galingi ledkalniai, gražiausi pasaulyje kriokliai. Šalyje daugybė nacionalinių ir vietinių gamtos parkų ir draustinių.
     Garsus šalies vyno regionas – Mendosa, tarsi įrėminti tarp kalnų snieguotų viršūnių begaliniai vynuogynai...
Tad kviečiame Jus susipažinti su nuotykių kupina aistringąja Argentina nuo pat subtropinės šalies viršūnės iki ledynų viršūnių!

Argentina. Kelionės į Argentiną. Buenos Airės. Egzotinės kelionės su LEHKOKELIONĖS Į ARGENTINĄ

Naudinga informacija keliaujantiems į Argentiną:
Argentinos plotas: 2,780,400 kv. km
Gyventojai: 42.6 mln.
Sostinė: Buenos Airės
Valdžia: federacinė prezidentinė demokratinė respublika
Valstybinė kalba: ispanų
Religija: krikščionybė
Pinigai. Argentinos valiuta – Argentinos pesas.
Elektros srovė. 220V/50Hz, reikalingi adapteriai, kuriuos galite įsigyti elektros parduotuvėse.
Laikas. GMT-03:00
Viza. LR piliečiai į Argentiną gali vykti be vizų turistiniais tikslais, jei kelionės trukmė yra iki 90 d.

Vaikai. Argentiniečiai myli vaikus ir jei keliausite į Argentiną su šeima, pastebėsite kokie vietiniai gyventojai paslaugūs ir supratingi. Mažiesiems bus įdomu susipažinti su Argentinos gamtos stebuklais. Šeimoms rekomenduojama vykti į Igvasu nacionalinį parką, Los Glaciares nacionalinį parką, taip pat apsilankyti Valdeso pusiasalyje, kur galės pamatyti banginius ir pingvinus. Buenos Airėse, keliaudami su vaikais galėsite nueiti į zoologijos sodą, planetariumą ir gamtos istorijos muziejų. Prisiminkite, kur bevyktumėte, atstumai Argentinoje gan dideli, tad atsargiai planuokite savo kelionės maršrutą. Nepatartina planuoti kelionės į Argentiną su mažais vaikais vasaros metu, nebent vykstate į Patagoniją.

Kainos. Argentinoje prekės nėra labai pigios, tačiau geros kokybės, todėl rekomenduojama derėtis. 

Internetas. Beveik visi viešbučiai savo svečiams siūlo wi-fi (gali būti už papildomą mokestį). Buenos Airėse dauguma kavinių lankytojams suteikia galimybę naudotis internetu. Kitais atvejais, galite susirasti interneto kavinę, kur viena valanda gali kainuoti nuo 4$ iki 15$ (brangiausia Patagonijoje).

Darbo valandos. Dažniausiai, parduotuvės ir paslaugų teikėjai dirba nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 val. ryto iki 7 val. vakaro, šeštadieniais nuo 9 val. ryto iki 2 val. dienos. Ne sostinėje, gali būti, jog kai kurios parduotuvės užsidaro pietums nuo 1 iki 5 valandų. Kaip taisyklė – kuo toliau važiuosite į Argentinos šiaurę, tuo siesta bus ilgesnė. Prekybos centrai, įprastai dirba nuo 8 val. ryto iki 10 val. vakaro. Bankai dirba tik darbo dienomis, o jų darbo valandos priklauso nuo regiono: karštesnėse šalies vietose bankai pradeda dirbti nuo 7 val. ryto ir užsidaro iki pietų.
Argentina. Kelionės į Argentiną. Buenos Airės. Egzotinės kelionės su LEHKOArgentina. Kelionės į Argentiną. Buenos Airės. Egzotinės kelionės su LEHKO
Kada vykti į Argentiną?
Kadangi Argentina yra tokia didelė, kiekvienam metų laikui yra tinkamas keliavimui regionas. Nuo rugsėjo iki lapkričio – puikus metas keliauti po visą šalį. Nuo gruodžio iki vasario tinkamas metas kopti į aukščiausias Andų viršūnės, tokias kaip Akonkagva bei vykti į Ugnies Žemę. Šiais mėnesiais Buenos Airėse pakankamai karšta ir drėgna, taip pat tuo metu reikėtų vengti keliauti į šiaurinės šalies dalies žemumas. Kovą ir balandį vykite į Mendosos ir San Chuano provincijas, kur galėsite skanauti geriausio šalies vyno; Patagonijoje ir Ugnies Žemės salose galima stebėti nepaprasto grožio panoramas. Nuo birželio iki rugpjūčio slidinėtojai gali drąsiai vykti į Andų kurortus, taip pat ypač tinkamas metas mėgautis šiaurine šalies dalimi.

Apranga. Keliaujantiems į šiaurinę Argentiną patartina pasiimti lengvus drabužius, o vykstant į šalies pietus, kalnus, ar centrinę šalies dalį žiemos mėnesiais – be abejo šilti drabužiai. Rekomenduojama naudoti apsauginius nuo saulės odos kremus.

Argentina. Kelionės į Argentiną. Buenos Airės. Egzotinės kelionės su LEHKOArgentina. Kelionės į Argentiną. Buenos Airės. Egzotinės kelionės su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,