Vestuvės užsienyje

Vestuvės užsienyje

VESTUVĖS UŽSIENYJE!

Tegul pati svarbiausia gyvenimo diena tampa Jums nepamirštama...

LEHKO Jums siūlo romantiškas vestuves ir medaus mėnesį gražiausiuose pasaulio kampeliuose. Įsivaizduokite tobulą vestuvių ceremonijos vietą, nesvarbu ar tai Karibų jūros skalaujama auksinė pakrantė, ar idiliška nuošali Indijos vandenyno įlankėlė, ar žaliosios Madeiros prabanga ar Meksikos džiunglių giluma... 

Jums tereikia išsirinkti, o visomis detalėmis pasirūpinsime mes, padedant patikimiems ir organizuotiems partneriams užsienio šalyse.
      Seišeliai. Vestuvės Seišeliuose. Romantiška vestuvių ceremonija ant vandenyno kranto. Vestuvės užsienyje su LEHKO

Vestuvių ceremonijos užsienyje gali būti ne tik simbolinės, bet ir civilinė santuoka (nepamirškite atkreipti dėmesį į būtinus pateikti dokumentus). Taip pat galite ekstravagantiškai paminėti savo meilės sukaktį atnaujinant įžadus.


LEHKO organizuoja vestuves užsienyje, šiose šalyse:
Vestuvės ŠRI LANKOJE
Vestuvės TAILANDE
Vestuvės PORTUGALIJOJE
Vestuvės SEIŠELIŲ SALOSE
Vestuvės MEKSIKOJE
....

Jei tarp paminėtų vestuvių užsienyje krypčių neradote savo svajonių šalies – parašykite mums ir mes parengsime individualų pasiūlymą tik JUMS!

Seišeliai. Vestuvės Seišeliuose. Romantiška vestuvių ceremonija ant vandenyno kranto. Vestuvės užsienyje su LEHKOSeišeliai. Vestuvės Seišeliuose. Romantiška vestuvių ceremonija ant vandenyno kranto. Vestuvės užsienyje su LEHKO